ABOUT ثبت تغییرات

About ثبت تغییرات

About ثبت تغییرات

Blog Article

در واقع منظور از مجمع عمومی عادی شرکت این می باشد که تصمیمات کلی که توسط مدیران گرفته می شود و روش انجام امور به اطلاع و تصویب شرکا رسد باید مجمع عمومی عادی تشکیل شود در این مجمع سهامداران فرصت این را به دست می آورند تا نظرات خود را اعلام کنند.

پاسخ طاها ‏۱۴ شهریور ۱۳۹۹ سلام ، یک سوال برایم پیش آمده ، در متن بالا در قسمتی گفته شده : ” متقاضی نسخه اصلی صورتجلسه و ضمائم آن را حداکثر به مدت سه روز کاری به آدرس تعیین شده ارسال نمایند.” و در قسمتی دیگر اشاره شده که : “هنگام تشکیل جلسه به مدت یک ماه زمان دارید تا صورتجلسه را به اداره ثبت شرکت ها تحویل دهید.

پاسخ فرشید شکاری ‏۲۵ فروردین ۱۳۹۹ سلام میخواستم بپرسم صورتجلسه تغییرات شرکت ( مجمع عمومی عادی سالانه ) و هیئت مدیره شرکت سهامی خاص تا چه زمانی فرصت ثبت داریم

به طور کلی، شرکت ها برای ثبت تغییرات می بایست اقدامات ذیل را انجام دهند.

در صورتی که این تغییرات انجام گیرد و به دلایلی آن ها را ثبت نکنید یا سعی کنید که ان ها را مخفی نگه دارید، مسئولیت عواقب قانونی آن با خودتان خواهد بود.

پاسخ شرکت ‏۰۲ تیر ۱۳۹۹ سلام میخواستم بدونم کسی که در جلسه مجمع عادی سالیانه دارای سمت بوده (منشی جلسه) همزمان میتواند به عنوان وکیل برای مراجعه به اداره ثبت و امضاء و … در ذیل صورت جلسه معرفی شود ؟ با تشکر

پاسخ مشاور ثبت ‏۲۰ آذر ۱۳۹۹ خانم قدیری شما کلا مراحل را اشتباه انجام داده اید، وقتی صورتجلسه ای بارگذاری نکرده اید چطور نهایی کرده اید؟

در این مرحله اسامی اعضایی که در جلسه حاضر بوده اند را ذکر کنید و سمت آن ها را بنویسید. برای متقاضی ثبت تغییرات شرکت شماره ملی و یا شماره گذرنامه (در صورتی که متقاضی غیر ایرانی است) را وارد کنید.

و اینکه مدارک و صورتجلسات رو باید روی سامانه هم بارگذاری کنم یا فقط پست کردن و بارگذاری کد پستی کفایت میکنه؟

تمدید مدیران یا تغییر سمت ها که این موارد معمولا از اختیارات هیئت مدیره می باشد و نیاز به مجمع نیست.

صدور گواهی موقت «برند در حال ثبت» حدود ۱ هفته از تاریخ اقدام به ثبت ۴. گواهی ثبت برند

ممکن است هر کدام از مواد ثبت تغییرات برای شما کمی گنگ باشد، به همین منظور ابتدا توضیحی درباره مدارک لازم جهت ثبت تغییرات شرکت ها ارائه می دهیم سپس ثبت تغییرات در هرکدام از موارد را به اختصار توضیح خواهیم داد.

ما با تخصص و تجربه در انجام کلیه امور ثبتی، در سریع ترین زمان ممکن امور ثبتی شما را به انجام می رسانیم.

_ عدم نیاز به گواهی مالیات در مورد شرکتهای با مسؤلیت محدود ( اگر نقل و انتقال سهم بین خودشان صورت گیرد)

Report this page